Yabancı Dil Sınavına Girecek Sözleşmeli Personel Adayları İçin Duyuru

Yabancı Dil Sınavına Girecek Sözleşmeli Personel Adayları İçin Duyuru

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nca (TİKA) 05 – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak sözleşmeli personel sınavı için müracaat eden adaylardan, Başkanlığımızca yapılacak yabancı dil sınavına girecek adaylar için, 30 Mart 2017 Perşembe saat 14:00’ da aşağıda açık adresi verilen sınav merkezinde Yabancı Dil Sınavı yapılacaktır.

Yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonucunda, başvuruları Başkanlığımızca kabul edilen adaylar arasında, yapılacak yabancı dil sınavına girmeye hak kazanan sözleşmeli personel adaylarının belirlenen gün ve saatte sınav merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

SINAV BİLGİLERİ

·             Adaylar Nüfus Cüzdanı/T.C. Kimlik Kartı, Pasaport veya üzerinde vatandaşlık numarası bulunan Ehliyet ile sınav salonlarına alınacak, belirtilen belgeleri olmayan adaylar ise kesinlikle sınava alınmayacaktır.

·             Yabancı Dil Sınavı; İngilizce, Fransızca, Arapça ve Rusça dillerinden yapılacaktır.

·             Sınav süresi, 120 dakika olacaktır.

·             Adaylar saat 13:30 itibariyle salonlara alınacak olup, sınav saat 14:00’da başlayacaktır.

·             Sınava 15 dakikadan fazla geç kalan aday sınava alınmayacak, adaylar sınavın ilk 60 dakikasında ve son 15 dakikasında sınav salonlarından dışarı çıkarılmayacaklardır.

·             Adaylar sınav salonlarına cep telefonu, fotoğraf makinası vb. elektronik cihazlarla ve sözlük vb. dil materyalleriyle kesinlikle alınmayacaklardır.

SINAV MERKEZİ:

Gazi Üniversitesi Türkçe Öğrenim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER)

Eti Mahallesi, Ali Suavi Sokak. 15/A Maltepe/Ankara (Gazi Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesinin Bulunduğu Kampus).

Yabancı Dil Sınav Tarih ve Saati : 30 Mart 2017 Perşembe 14:00

Adaylara duyurulur.

 

Adı

Soyadı

Başvuru Gurubu

Yabancı Dil

Kerem

ÇIRPICI

1.Grup

İngilizce

Yakup

ERDOĞAN

1.Grup

İngilizce

İlkay

TİPİ

1.Grup

İngilizce

Nilüfer

BAŞBİLİCİ

1.Grup

İngilizce

Cemal Hakan

DİZDAROĞLU

1.Grup

İngilizce

Özgür

AKPINAR

1.Grup

İngilizce

Burak

SEVİŞ

1.Grup

İngilizce

Evren

YILMAZ

1.Grup

İngilizce

Kaan Mahmut

DEMİREL

1.Grup

İngilizce

Ensar

KILIÇ

1.Grup

İngilizce

Zafer

EŞKİ

1.Grup

İngilizce

Yusuf

DEMİREL

1.Grup

İngilizce

Melek Müge

TEVRİZCİ

1.Grup

İngilizce

Sümeyye

ÖZCAN

1.Grup

İngilizce

Yusuf

ÖZCAN

1.Grup

İngilizce

Murat

NABİTOĞLU

1.Grup

İngilizce

Serpil

AYTEK

1.Grup

İngilizce

Nihal

ALP

1.Grup

İngilizce

Abdurrahim Taha

ŞİMŞEK

1.Grup

İngilizce

Mesut

ÇINAR

1.Grup

İngilizce

Serkan

ER

1.Grup

İngilizce

Ayşe Esra

GEREK

1.Grup

İngilizce

Aslı

BAŞKARAAĞAÇ

1.Grup

İngilizce

Egemen

DEVECİOĞLU

1.Grup

İngilizce

Serkan

SARICA

1.Grup

İngilizce

Şenol

MERİÇ

1.Grup

İngilizce

Arda Hakan

ÖZGÜL

1.Grup

İngilizce

Süleyman

YALÇIN

1.Grup

İngilizce

Kurtuluş

EMİNOĞLU

1.Grup

İngilizce

Sevil

SARI

1.Grup

İngilizce

Fatma Şule

MORALI

1.Grup

İngilizce

Volkan

ÇAKIRTAŞ

1.Grup

İngilizce

Hüner

YONGA

1.Grup

İngilizce

Numan Gökhan

HANLI

1.Grup

İngilizce

Öznur

PEKEREN

1.Grup

İngilizce

İlker

EKER

1.Grup

İngilizce

Ümmügülsüm

KIZILIRMAK SAYGI

1.Grup

İngilizce

Erkan

ÇANKAYA

1.Grup

İngilizce

Nilüfer

KÜÇÜKALİ

1.Grup

İngilizce

Ferhat

EMİN

1.Grup

İngilizce

Yücel

YALÇIN

1.Grup

İngilizce

Sertaç

ALYILDIZ

1.Grup

İngilizce

Hakan Yunus

GÜMRÜKÇÜ

1.Grup

İngilizce

Melih Mücahid

ATEŞ

1.Grup

İngilizce

Murat Abdullah

KAHRAMAN

1.Grup

İngilizce

Ali Rıza

AKTAŞ

1.Grup

İngilizce

Canberk

YAMAN

1.Grup

İngilizce

Emrah

YÜZER

1.Grup

İngilizce

Çiğdem

KONCA

1.Grup

İngilizce

Murat

KOÇ

1.Grup

İngilizce

Esra Nur

BARAKAT

1.Grup

İngilizce

Fatih

GÜVENDİ

1.Grup

İngilizce

Esra Elvan

ÖZYURT

1.Grup

İngilizce

Şakir

ÇETİN

1.Grup

İngilizce

Sumru

AKTAŞ

2.Grup

İngilizce

Orhun Kaan

AKBAŞ

2.Grup

İngilizce

Doğu Emrah

ÖDEN

2.Grup

İngilizce

Vügar

NOVRUZOĞLU

2.Grup

İngilizce

Ahmet Sarp

YILMAZ

2.Grup

İngilizce

Ömer Kemal

BORALI

3.Grup

İngilizce

Celalettin

ASLANDAĞ

3.Grup

İngilizce

Mansur

BOYDAŞ

3.Grup

İngilizce

Can

GÜRAY

3.Grup

İngilizce

Barış

AKÇA

3.Grup

İngilizce

Nurbanu

KAYA

3.Grup

İngilizce

Yunus

DERVİŞ

3.Grup

İngilizce

Onur Berk

HAYMANALI

3.Grup

İngilizce

Birol

TUNA

3.Grup

İngilizce

Sezgin

AKAR

3.Grup

İngilizce

Abdullah

YAVUZ

3.Grup

İngilizce

Semih

ÜNAL

3.Grup

İngilizce

Elif

AKKOL

3.Grup

İngilizce

Yusuf Sami Umut

GÜMGÜM

3.Grup

İngilizce

Nurşen

OKUR

3.Grup

İngilizce

Burcu

SERT

3.Grup

İngilizce

Ahmet Yıldıray

ATA

3.Grup

İngilizce

Adnan

AKAY

3.Grup

İngilizce

Semra

KARABOĞA TAŞKIRAN

3.Grup

İngilizce

Nagihan

KAVİ ESER

3.Grup

İngilizce

Muharrem

KAYIKÇI

3.Grup

İngilizce

Ayşegül Mine

YÜKSEL

3.Grup

İngilizce

Tuğba

ÖZÇETİN

3.Grup

İngilizce

Osman

UCAEL

3.Grup

İngilizce

Habib

KARAYİĞİT

3.Grup

İngilizce

Murat

UĞURLU

3.Grup

İngilizce

Ergin

BAYRAKDAR

3.Grup

İngilizce

Serap Yalçınkaya

APAYDIN

3.Grup

İngilizce

Sezen

IŞIK

3.Grup

İngilizce

Kadriye  Müjde

 ŞENEL

3.Grup

İngilizce

Hakan

DÖNMEZ

3.Grup

İngilizce

Emine Dilhun

CANATAN

3.Grup

İngilizce

Halil İbrahim

ALPTEKİN

3.Grup

İngilizce

Nihan

DEMİRBEK

3.Grup

İngilizce

Muhammed Taha

NAZLI

3.Grup

İngilizce

Can

AĞAGİL

3.Grup

İngilizce

Zeynep

BOZDEMİR

3.Grup

İngilizce

Olcay

BARLAS

3.Grup

İngilizce

Seda

ÇELİK

3.Grup

İngilizce

Demet

AKCAN

3.Grup

İngilizce

Çağatay

IŞILAK

3.Grup

İngilizce

Başak

AKAR

3.Grup

İngilizce

Ali Tıbyan

KILIÇ

3.Grup

İngilizce

Gökhan

ALTINDEĞER

3.Grup

İngilizce

Ramazan

ÇAYLAK

4.Grup

İngilizce

Mert

YARDİBİ

4.Grup

İngilizce

Ahmet

ÖZ

4.Grup

İngilizce

Hasan Can

DEMİRAY

4.Grup

İngilizce

Selçuk

TABANCA

5.Grup

İngilizce

Ferhat

SULHAN

5.Grup

İngilizce

Fatma

TAKMAZ

5.Grup

İngilizce

Filiz Çetin

ÖZGEN

5.Grup

İngilizce

 

Adı

Soyadı

Başvuru Gurubu

Yabancı Dil

Volkan

ALAİDDİNOĞLU

1.Grup

Fransızca

Ahmet

ÖZLÜ

3.Grup

Fransızca

Şebnem

ÇAMKERTEN

6.Grup

Fransızca

Pınar

GÜL

6.Grup

Fransızca

Arzu Gözde

PEKEL

6.Grup

Fransızca

Soner

ARSLAN

6.Grup

Fransızca

Ayşe

TOMAT YILMAZ

6.Grup

Fransızca

Salih

ÇOLAK

6.Grup

Fransızca

Simin

YEŞİLKAYA

6.Grup

Fransızca

Merve

TUNA

6.Grup

Fransızca

 

Adı

Soyadı

Başvuru Gurubu

Yabancı Dil

Cengiz

BEYATLI

1.Grup

Arapça

Özlem

BACAK

3.Grup

Arapça

Musa

AKBAŞ

3.Grup

Arapça

 

 

Adı

Soyadı

Başvuru Gurubu

Yabancı Dil

Haşim

YILDIZ

1.Grup

Rusça

Jibek

MUSAEVA

3.Grup

Rusça

İslam

İSMAİL

3.Grup

Rusça

Onur

ŞAHİN

3.Grup

Rusça

Semahattin

OK

3.Grup

Rusça

Fazıl

BİNGÜL

3.Grup

Rusça