Yabancı Dil Sınavına Girecek Sözleşmeli Personel Adayları İçin Duyuru

Yabancı Dil Sınavına Girecek Sözleşmeli Personel Adayları İçin Duyuru

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nca (TİKA) 08 – 17 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacak sözleşmeli personel sınavı için müracaat eden adaylardan, Başkanlığımızca yapılacak yabancı dil sınavına girecek adaylar için, 02 Haziran 2016 Perşembe saat 14:00 da aşağıda açık adresi verilen sınav merkezinde Yabancı Dil Sınavı yapılacaktır.

Yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonucunda, başvuruları Başkanlığımızca kabul edilen adaylar arasında, yapılacak yabancı dil sınavına girmeye hak kazanan sözleşmeli personel adaylarının belirlenen gün ve saatte sınav merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

SINAV BİLGİLERİ

· Adaylar Nüfus Cüzdanı, Pasaport veya üzerinde vatandaşlık numarası bulunan Ehliyet ile sınav salonlarına alınacak, belirtilen belgeleri olmayan adaylar ise kesinlikle sınava alınmayacaktır.

· Yabancı Dil Sınavı; İngilizce, Fransızca, Arapça ve Rusça dillerinden yapılacaktır.

· Sınav süresi, 120 dakika olacaktır.

· Adaylar saat 13:30 itibariyle salonlara alınacak olup, sınav saat 14:00’da başlayacaktır.

· Sınava 15 dakikadan fazla geç kalan aday sınava alınmayacak, adaylar sınavın ilk 60 dakikasında ve son 15 dakikasında sınav salonlarından dışarı çıkarılmayacaklardır.

· Adaylar sınav salonlarına cep telefonu, fotoğraf makinası vb. elektronik cihazlarla ve sözlük vb. dil materyalleriyle kesinlikle alınmayacaklardır.

SINAV MERKEZİ:

Gazi Üniversitesi Türkçe Öğrenim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER)

Eti Mahallesi, Ali Suavi Sokak. 15/A Maltepe/Ankara (Gazi Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesinin Bulunduğu Kampus).

Yabancı Dil Sınav Saati : 14:00

Adaylara duyurulur.

YABANCI DİL SINAVINA GİRECEK SÖZLEŞMELİ PERSONEL ADAYLARI İÇİN DUYURU

SIRA NO

ADI

SOYADI

GRUBU

DİL

1

Müge

YERTUTAN

1.Grup

İngilizce

2

Çağrı

ÖZTÜRK

1.Grup

İngilizce

3

Hüner

YONGA

1.Grup

İngilizce

4

Hüseyin

TUNÇOK

1.Grup

İngilizce

5

Fatma Tuğba

VERDİL

1.Grup

İngilizce

6

Rifat

ZEYTÜN

1.Grup

İngilizce

7

Halil Taha

KILIÇ

1.Grup

İngilizce

8

Cennet Günseli

KAFALI

1.Grup

İngilizce

9

Murat

DAHMAZ

1.Grup

İngilizce

10

Engin Denizhan

AL

1.Grup

İngilizce

11

Banu

 BAŞER

1.Grup

İngilizce

12

Merve

KÖSE

1.Grup

İngilizce

13

Emre

SÜREM

1.Grup

İngilizce

14

Cem

NART

1.Grup

İngilizce

15

Esra Elvan

ÖZYURT

1.Grup

İngilizce

16

Yusuf Tolga

MUTLU

1.Grup

İngilizce

17

Kenan

TOPACIK

1.Grup

İngilizce

18

Tuba

DUMAN YILDIZBAKAN

2.Grup

İngilizce

19

Ahmet Sarp

YILMAZ

2.Grup

İngilizce

20

Songül

KARATAŞ

2.Grup

İngilizce

21

Nermin

MUTLU

2.Grup

İngilizce

22

Hüseyin

ŞAHİN

2.Grup

İngilizce

23

Ömer

KOŞ

2.Grup

İngilizce

24

Emine Gizem

GÜMÜŞBAŞ

2.Grup

İngilizce

25

Pınar

ODABAŞI

2.Grup

İngilizce

26

Hakan

BOZ

2.Grup

İngilizce

27

Seda

ÖZGÜR

2.Grup

İngilizce

28

Fatih

DİREN

2.Grup

İngilizce

29

Anıl

TÜRKMEN

3.Grup

İngilizce

30

Murat

DAĞISTANLI

3.Grup

İngilizce

31

Bülent

KESKİN

3.Grup

İngilizce

32

Deniz

BEDİR KETEN

3.Grup

İngilizce

33

Fuat

DEMİR

3.Grup

İngilizce

34

Serap

YAĞLI

3.Grup

İngilizce

35

Salim

ULUĞ

3.Grup

İngilizce

36

Ümit

SOYALP

3.Grup

İngilizce

37

Ziya

ÖZBEK

3.Grup

İngilizce

38

Sezen

IŞIK

3.Grup

İngilizce

39

Şerife

ÖZTÜRK

3.Grup

İngilizce

40

Erkan

ERDEM

3.Grup

İngilizce

41

Berna

AYAZ TÜRKMEN

3.Grup

İngilizce

42

Mehmet Evren

HENDEK

3.Grup

İngilizce

43

Esra

YILDIRIM

3.Grup

İngilizce

44

Fatma

 DURAK

3.Grup

İngilizce

45

Abdullah Önder

ÖZKUL

3.Grup

İngilizce

46

İsmail

YAMAN

3.Grup

İngilizce

47

Tuğba

KARATUĞ ADSIZ

3.Grup

İngilizce

48

Faruk

TEKŞEN

3.Grup

İngilizce

49

Celalettin

ASLANDAĞ

3.Grup

İngilizce

50

Ahmet

SEBER

3.Grup

İngilizce

51

Mesut

ÜNAL

3.Grup

İngilizce

52

Sinem

KONAK ÇİFTÇİ

3.Grup

İngilizce

53

Hamit

ÖZMAN

3.Grup

İngilizce

54

Hikmet Yasir

VELİOĞLU

3.Grup

İngilizce

55

Ramazan

BALTACI

3.Grup

İngilizce

56

Murat

 UĞURLU

3.Grup

İngilizce

57

Hüseyin

OKTAY

3.Grup

İngilizce

58

Canan

ACAR

3.Grup

İngilizce

59

Münire

GÖZÜTOK

3.Grup

İngilizce

60

Kezban

TOKGÖZ

4.Grup

İngilizce

61

Fatma

DEMİR

4.Grup

İngilizce

62

Didem

ÖZER

4.Grup

İngilizce

63

Gözde

ERTEKİN

4.Grup

İngilizce

64

Ebru

ŞEREF

4.Grup

İngilizce

65

Selahattin

AYDIN

4.Grup

İngilizce

SIRA NO

ADI

SOYADI

GRUBU

DİL

1

Mesut

AYYILDIZ

1.Grup

Arapça

2

İbrahim

ALTUNBAŞ

3.Grup

Arapça

3

Dursun

TUTUMLU

3.Grup

Arapça

SIRA NO

ADI

SOYADI

GRUBU

DİL

1

Aytekin

TEKİN

1.Grup

Rusca

2

Semahattin

OK

3.Grup

Rusca

3

Onur

ŞAHİN

3.Grup

Rusca

4

Emrullah

ŞAHİN

3.Grup

Rusca