Yabancı Dil Sınavına Girecek Sözleşmeli Personel Adayları İçin Duyuru

 

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nca (TİKA) 16 – 20 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak sözleşmeli personel sınavı için müracaat eden adaylardan, Başkanlığımızca yapılacak yabancı dil sınavına girecek adaylar için, 12 Kasım 2015 Perşembe saat 13:00 te aşağıda açık adresi verilen sınav merkezinde Yabancı Dil Sınavı yapılacaktır.

Yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonucunda, başvuruları Başkanlığımızca kabul edilen adaylar arasında, yapılacak yabancı dil sınavına girmeye hak kazanan sözleşmeli personel adaylarının belirlenen gün ve saatte sınav merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

 SINAV BİLGİLERİ

 ·         Adaylar Nüfus Cüzdanı, Pasaport veya üzerinde vatandaşlık numarası bulunan Ehliyet ile sınav salonlarına alınacak, belirtilen belgeleri olmayan adaylar ise kesinlikle sınava alınmayacaktır.

 ·         Yabancı Dil Sınavı; İngilizce, Fransızca, Arapça ve Rusça dillerinden yapılacaktır.

 ·         Sınav süresi, 120 dakika olacaktır.

 ·         Adaylar saat 12:30 itibariyle salonlara alınacak olup, sınav saat 13:00’te başlayacaktır.

·         Sınava 15 dakikadan fazla geç kalan aday sınava alınmayacak, adaylar sınavın ilk 60 dakikasında ve son 15 dakikasında sınav salonlarından dışarı çıkarılmayacaklardır.

 ·         Adaylar sınav salonlarına cep telefonu, fotoğraf makinası vb. elektronik cihazlarla ve sözlük vb. dil materyalleriyle kesinlikle alınmayacaklardır.

  

SINAV MERKEZİ:

Gazi Üniversitesi Türkçe Öğrenim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER)

Eti Mahallesi, Ali Suavi Sokak. 15/A Maltepe/Ankara (Gazi Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesinin Bulunduğu Kampus).

 Yabancı Dil Sınav Saati : 13:00

Adaylara duyurulur.

 

YABANCI DİL SINAVINA GİRECEK SÖZLEŞMELİ PERSONEL ADAYLARI İÇİN DUYURU

SIRA NO

ADI

SOYADI

GRUBU

DİL

1

Gürbüz

BAŞTUĞ

3.Grup

İngilizce

2

Nadide

YILDIZ

3.Grup

İngilizce

3

Hüseyin

ŞAHİN

3.Grup

İngilizce

4

Mehmet

ÖZER

3.Grup

İngilizce

5

Ayşegül

AKSOY SELEK

3.Grup

İngilizce

6

Oya

ERKAN

3.Grup

İngilizce

7

Alper

ERTAŞ

3.Grup

İngilizce

8

Büşra

YÜKSEL

4.Grup

İngilizce

9

Melike Nazan

EROĞLU

4.Grup

İngilizce

10

Nazım Onur

HÖKELEK

4.Grup

İngilizce

11

Gizem

BERKSOY

4.Grup

İngilizce

12

Şilan

ELMACI

4.Grup

İngilizce

13

Ubeydullah

ARMAĞAN

4.Grup

İngilizce

14

Celalettin

ASLANDAĞ

4.Grup

İngilizce

15

Hüseyin Can

ŞEYHZADEOĞLU

4.Grup

İngilizce

16

Melis

CENGİZ

4.Grup

İngilizce

17

Ahmet Ekrem

KAYA

4.Grup

İngilizce

18

Kenan

GÜNEŞ

4.Grup

İngilizce

19

Enes

ASLAN

4.Grup

İngilizce

20

Mehmet Arda

ALPAY

4.Grup

İngilizce

21

Ayben

OKKALI

4.Grup

İngilizce

22

Ahmet Emir

KARAKAŞ

4.Grup

İngilizce

23

Ceren

DÖNMEZ

4.Grup

İngilizce

24

Fatih Ahmet

ÇUHADAR

4.Grup

İngilizce

25

Şükür

DURSUN

4.Grup

İngilizce

26

Abid

KAV

4.Grup

İngilizce

27

Yusuf

DEMİRGÜL

4.Grup

İngilizce

28

Deniz

KOÇAK

4.Grup

İngilizce

29

Fatma Feyza

YILDIRIM

4.Grup

İngilizce

30

İbrahim

BALI

4.Grup

İngilizce

31

Özgür

UÇAN

4.Grup

İngilizce

32

Büşra Tuğçe

YAĞCI

4.Grup

İngilizce

33

Yelda

AHMETOĞLU

4.Grup

İngilizce

34

Berivan

ESMER

4.Grup

İngilizce

35

Selin

YAVUZ

4.Grup

İngilizce

36

Ahmet Gökhan

YÜCEL

4.Grup

İngilizce

37

Sezen

IŞIK

4.Grup

İngilizce

38

Mustafa Onat

AKKİL

4.Grup

İngilizce

39

Hasan Nuri

SİNANOĞLU

4.Grup

İngilizce

40

İlknur

ÖZAYDIN

4.Grup

İngilizce

41

Barış Emin

SEFEROĞLU

4.Grup

İngilizce

42

Gökhan

GÜLER

4.Grup

İngilizce

43

Salih

AKYOL

4.Grup

İngilizce

44

Abdülmelik

GÜNDÜZ

4.Grup

İngilizce

45

Gülendam

AKÇAOĞLU

4.Grup

İngilizce

46

Serhat

ORAKÇI

4.Grup

İngilizce

47

Muhittin

AHMEDOĞLU

4.Grup

İngilizce

48

Abdullah

SAVAŞÇI

4.Grup

İngilizce

49

Münire

GÖZÜTOK

4.Grup

İngilizce

50

Lütfi

DUMLUPINAR

4.Grup

İngilizce

51

Ali Recai

POLAT

4.Grup

İngilizce

52

Sinem

ALPAR

4.Grup

İngilizce

53

Gülcihan

TOKGÖZ

5.Grup

İngilizce

54

Celalettin

ASLANDAĞ

5.Grup

İngilizce

55

Yaşar

ALDIRMAZ

5.Grup

İngilizce

56

Levent

ELDEM

5.Grup

İngilizce

57

Tuğçe Hilal

AVCI

5.Grup

İngilizce

58

Enes

ASLAN

5.Grup

İngilizce

59

Emel

SIRÇALI

5.Grup

İngilizce

60

Yasemin

SERGEN

5.Grup

İngilizce

61

Sevinç

İLCİ

5.Grup

İngilizce

62

Mustafa Emre

OKSAR

5.Grup

İngilizce

63

Emre

RENDAĞ

5.Grup

İngilizce

64

Seher

ZEMHERİ

5.Grup

İngilizce

65

Yasemin

GÖNÜL

5.Grup

İngilizce

66

Pervin

KIRMIZITAŞ

5.Grup

İngilizce

67

Deniz

ÇELİK

5.Grup

İngilizce

68

Melike

KARAKOÇ

5.Grup

İngilizce

69

Selda

BOYRAZ

5.Grup

İngilizce

70

Ekrem

ALTAN

5.Grup

İngilizce

71

Ceren

GÜLBEN

5.Grup

İngilizce

72

Belgin

KAMIŞ

5.Grup

İngilizce

73

Hatice

DOĞAN

5.Grup

İngilizce

74

Hülya

KUZU

5.Grup

İngilizce

75

Tuğba

USTA

5.Grup

İngilizce

76

Ozan

BAYSAN

5.Grup

İngilizce

77

Haluk

YILDIZ

5.Grup

İngilizce

78

Belgin

GÖZÜBATIK

5.Grup

İngilizce

79

Zeynep

ATAK

5.Grup

İngilizce

80

Bünyamin

ÇAKMAK

5.Grup

İngilizce

81

Selman

HİMMETOĞLU

5.Grup

İngilizce

82

Mustafa

GÜNER

5.Grup

İngilizce

83

Lokman

ÇEKİÇ

5.Grup

İngilizce

84

İlayda

BAŞARAN

5.Grup

İngilizce

85

Mehmet Kasım

HATİPOĞLU

5.Grup

İngilizce

86

Ebru

YILDIZELİ

5.Grup

İngilizce

87

Veysel

CEYLAN

5.Grup

İngilizce

88

Selahattin

AYDIN

6.Grup

İngilizce

89

Berkay

ORHANER

6.Grup

İngilizce

90

Halis Haluk

TEKER

6.Grup

İngilizce

91

Dilek

DELİGÖZOĞLU

6.Grup

İngilizce

92

Fatma

DEMİR

6.Grup

İngilizce

93

Uğur

ALKAÇIR

6.Grup

İngilizce

94

Yasemin

CANSUZ KURT

6.Grup

İngilizce

 

 

 

 

 

SIRA NO

ADI

SOYADI

GRUBU

DİL

1

Arzu Gözde

PEKEL

1.Grup

Fransızca

2

Esra

HASIRCIOĞLU ASKER

1.Grup

Fransızca

3

Dicle

ÇETİN

1.Grup

Fransızca

4

Saliha

TUNA

2.Grup

Fransızca

5

Ceren

AVŞAR

2.Grup

Fransızca

6

Bartu

ERCAN

3.Grup

Fransızca

 

 

 

 

 

SIRA NO

ADI

SOYADI

GRUBU

DİL

1

Mustafa

ERDOĞAN

1.Grup

Arapça

2

Ayşe

KAŞ

1.Grup

Arapça

3

Ahmet

ESGİN

1.Grup

Arapça

4

İbrahim

ALTUNBAŞ

4.Grup

Arapça

 

 

 

 

 

SIRA NO

ADI

SOYADI

GRUBU

DİL

1

Ahmet

SAĞLAM

3.Grup

Rusça

2

Basriye

ONUR

4.Grup

Rusça

3

Yegane

YİĞİT

4.Grup

Rusça

4

Safiye

YURDAKUL

5.Grup

Rusça