Mülakata Girmeye Hak Kazanan Sözleşmeli Personel Adayları İçin Duyuru

 

 

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nca (TİKA) sözleşmeli personel alımı kapsamında mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi aşağıda sunulmaktadır.

Mülakata girecek adayların belirtilen tarihlerde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Atatürk Bulvarı No:15 Ulus Ankara adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

MÜLAKATA ÇAĞRILACAK SÖZLEŞMELİ PERSONEL ADAY LİSTESİ VE MÜLAKAT TAKVİMİ

 
 

 

 

 

 

25 Eylül 2014 Perşembe Saat 10:00 - 18:00 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

ABDÜLHAK CİHAN

KURTKAYASI

 

2

AHMET EMRE

GÜÇ

 

3

ALİ

ATAK

 

4

AZİZ ENES

YILMAZ

 

5

BARCHYNAİ

KİMSANOVA

 

6

DEMET

SELCAN DEMİR

 

7

FERHAT

AYDIN

 

8

GÖKHAN

UMUT

 

9

HALİL İBRAHİM

BAŞARAN

 

10

HAMZA

GEDİKOĞLU

 

11

İBRAHİM

ALTUNTAŞ

 

12

JAHAN

MYRADOVA

 

13

KAAN

SANER

 

14

KEREM LUTFİ

AKILLI

 

15

KERİM KORAY

AKOĞLU

 

16

MEHMET ERTUĞRUL

AKTAN

 

17

MEHMET METE

ANAÇ

 

18

MURAT

ÇETİN

 

19

MÜCAHİT

ÖZTÜRK

 

20

ONUR ALP

BAŞAYAR

 

21

PINAR

AKPINAR

 

22

SİMGE

ÇOLAKOĞLU

 

23

SÜHAN ÇAĞLAR

SEYMAN

 

24

TUĞÇE

RODOPLU

 

25

YUSUF SAMİ UMUT

GÜMGÜM

 

 

 

     

26 Eylül 2014 Cuma Saat 10:00 - 13:00 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

AHMET

BOYRAZ

 

2

BETÜL BEYZA

APAYDIN

 

3

CEVRİYE GÜL

ATILMIŞ

 

4

ÇAĞATAY YASİN

KILIÇ

 

5

EMRE

KARA

 

6

EREN

DEMİR

 

7

GÖKÇE

GÖLLER

 

8

GÖKSEL

MANAV

 

9

İBRAHİM

AKŞİT

 

10

ÖNDER

IŞIK

 

11

SADIK

TOKTAŞ

 

12

SALİH

SAĞIR

 

13

SERKAN

TAŞKIRAN

 

14

TUFAN

TOKTAR

 
       

26 Eylül 2014 Cuma Saat 14:30 - 16:00 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

FATMA

ÖZTÜRK YAKINBAŞ

 

2

MEHMET SIDDIK

YILDIRIM

 

3

MİHCA

AYDIN

 

4

MUHAMMED MUSTAFA

DEMİRALP

 

5

OYA TUFAN

VELİDEDEOĞLU

 

6

ŞENGÜL

İLERİ

 

7

TOLGA

ÖZTÜRK

 
       

29 Eylül 2014 Pazartesi Saat 11:00 - 12:30 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

EMİRSULTAN

DEMİREŞİK

 

2

MUSA

AŞKIN

 

3

NABİL

ALHUSSAIN

 

4

RİFAT

KRLİÇ

 

5

AYŞE HÜMEYRA

BAŞ

 

6

BİLAL

BİLGİLİ

 

7

FEYZA

AYKUTLU

 

8

MAHMUT CAVİT

KÖSEOĞLU

 

9

DİLDAR

ŞİRZADOVA

 

 

 

 

 

 

 

 

   

29 Eylül 2014 Pazartesi Saat 14:00 - 15:30 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

ASLI

KANDEMİR

 

2

ÇİĞDEM

ÖZTÜRK

 

3

FEYZULLAH

GÜRDAŞ

 

4

SEYLAN

İMRE

 

5

TUBA

GÜMÜŞSOY

 

6

ZEYNEP

UYANIK

 

7

ZEYNEP GÜZİDE

GÜNİÇEN

 
       

30 Eylül 2014 Salı Saat 10:00 - 13:00 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

BENGÜ

ATLI SEYMAN

 

2

DİLEK

ABATAY ŞEREMET

 

3

FERHAT

TAŞTEMEL

 

4

HATİCE

KÜBRA KAÇAR

 

5

İMGE

AKTAŞ

 

6

KEMAL

ÖZTURANLI

 

7

MEHMET

ÖZDEMİR

 

8

MUHAMMET

YILMAZ

 

9

MUSTAFA

HADIK

 

10

NAZLI GÜVEN

KOCAMAN

 

11

OĞUZ

ERTOĞDU

 

12

SEMİH

MERT

 

13

SEMRA

ERCAN

 

14

SEREN

KURAL

 

15

ÜMİT

KAVUN

 
 

 

 

 

30 Eylül 2014 Salı Saat 14:00 - 15:00 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

ELONA

COKA KARAYILAN

 

2

EMİR ABDULLA

HUKALLO

 

3

HELONA

KAYSERİLİOĞLU

 

4

RAMADAN

SHABANİ

 

5

SAİDA

MUFTAREVİÇ

 

6

VALBONA

PANDUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

01 Ekim 2014 Çarşamba Saat 13:00 - 15:00 Arası

 

Sıra No.

Adı

Soyadı

 

1

AKIN

GÜL

 

2

CİHAN

BİLGİLİ

 

3

ÇAĞRI

ERDOĞAN

 

4

FEYZA

TANIŞ

 

5

HACER

KILIÇASLAN

 

6

HAZAL

DURAN

 

7

NEVAL

MİLANLIOĞLU

 

8

NURABİUBİU

BORSOKEYEVA

 

9

ÜZEYİR

GÖKSUN

 

10

YAGHOOB

RAHİMİ DASHLIBOROON

 

11

YEŞİM

ŞİT