2018 Temmuz/Ağustos Ayında Staj Yapacak Öğrenci Listesi

2018 Temmuz/Ağustos Ayında Staj Yapacak Öğrenci Listesi

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) 2018 yılı Yaz (Temmuz/Ağustos) dönemi stajı yapacak isim/grup listesi ve staj tarihleri aşağıda sunulmaktadır. Staj grupları ve tarihlerinde değişiklik yapılmayacaktır. Staj yapacak olan öğrencilerin listede belirtilen tarihlerde saat 09:00’da GMK Bulvarı No:140 / Anadolu Meydanı Çankaya/ANKARA adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

                

 

STAJ BAŞLANGIÇ TARİHİ

STAJ BİTİŞ TARİHİ

1. Grup:         

18/06/2018

29/06/2018

2. Grup:         

02/07/2018

13/07/2018

3. Grup:         

16/07/2018

27/07/2018

4. Grup:         

30/07/2018

10/08/2018

5. Grup:         

13/08/2018

31/08/2018

6. Grup:         

03/09/2018

14/09/2018

 

 

 

 

2018 YAZ DÖNEMİNDE STAJ YAPACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

SIRA

İSİM SOYİSİM

STAJ SÜRESİ

AÇIKLAMA

1

ABDULLAH ARSLAN

2 HAFTA

2. GRUP

2

ABDULLAH ÜRK

2 HAFTA

5. GRUP

3

ADEM YOLCU

2 HAFTA

6. GRUP

4

AFİFE SERRA TÜMER

2 HAFTA

5. GRUP

5

AHMET FATİH YILDIRIM

2 HAFTA

5. GRUP

6

AHMET HİKMET ARSLANGİRAY

2 HAFTA

2. GRUP

7

AHMET KÜTÜKOĞLU

2 HAFTA

4. GRUP

8

AHMET YUNUS GÜNDOĞDU

2 HAFTA

4. GRUP

9

ALİ ÇÖLGEÇEN

2 HAFTA

6. GRUP

10

ALPER DURUKAN

2 HAFTA

6. GRUP

11

ARİFE DELİBAŞ

2 HAFTA

6. GRUP

12

ATA ÖZ AĞAÇLI

2 HAFTA

2. GRUP

13

AYŞE ÇALIŞIR

2 HAFTA

2. GRUP

14

AYŞE IŞIN KİRENCİ

2 HAFTA

4. GRUP

15

AYŞE MERVE TELİS

2 HAFTA

1. GRUP

16

AYŞE ŞEYMA USTA

2 HAFTA

4. GRUP

17

AYTEKİN KAVALCI

2 HAFTA

1. GRUP

18

AZRA NAZLI DAĞTEKİN

2 HAFTA

4. GRUP

19

BARIŞ ÖZTÜRK

2 HAFTA

6. GRUP

20

BETÜL CAFER

2 HAFTA

4. GRUP

21

BEYDA NUR YAVAŞÇI

2 HAFTA

5. GRUP

22

BEYZA SENA ÖMEROĞLU

2 HAFTA

4. GRUP

23

BEYZA UNGAN

2 HAFTA

2. GRUP

24

BİLLUR GÜVEN

2 HAFTA

2. GRUP

25

BURAK BULUT

2 HAFTA

3. GRUP

26

BURAK COŞKUN

2 HAFTA

3. GRUP

27

BUSE İLTE

2 HAFTA

1. GRUP

28

BUSE SÖZER

2 HAFTA

3. GRUP

29

BUSE YİĞİT

2 HAFTA

1. GRUP

30

BÜŞRA GÜRKAN

2 HAFTA

2. GRUP

31

CAN KARADEMİR

2 HAFTA

5. GRUP

32

CANSU YETİMOĞLU

2 HAFTA

2. GRUP

33

ÇAĞLA ESMER

2 HAFTA

5. GRUP

34

DAMLA AYDAŞO

2 HAFTA

4. GRUP

35

DEMET ÖZGÖREN

2 HAFTA

1. GRUP

36

DİLARA KAYA

2 HAFTA

4. GRUP

37

EBRAR DEMİRBAŞ

2 HAFTA

1. GRUP

38

EBRU ÖREN

2 HAFTA

1. GRUP

39

ECENAZ TERZİ

2 HAFTA

6. GRUP

40

EDANUR YEŞİLAYER

2 HAFTA

2. GRUP

41

EGECAN ALTINTAŞ

2 HAFTA

6. GRUP

42

ELİF AYAZLAR

2 HAFTA

5. GRUP

43

ELİF MÜGE ACARLAR

2 HAFTA

2. GRUP

44

ELİF TÜRKOĞLU

2 HAFTA

4. GRUP

45

ELİF KARAKUŞ

2 HAFTA

6. GRUP

46

ELMAS BULUT

2 HAFTA

2. GRUP

47

EMİNE GÖKÇE AKSOY

2 HAFTA

4. GRUP

48

EMİRHAN KEMENDİ

2 HAFTA

2. GRUP

49

EMRULLAH DOĞRU

2 HAFTA

3. GRUP

50

ESRA DOĞAN

2 HAFTA

3. GRUP

51

ESRA SOYLU

2 HAFTA

4. GRUP

52

ETHEM CAN KANAR

2 HAFTA

6. GRUP

53

EYLEM NUR ERDOĞAN

2 HAFTA

1. GRUP

54

EZGİ EGESEL

2 HAFTA

5. GRUP

55

FATMA BİLGE ÖZCAN

2 HAFTA

5. GRUP

56

FURKAN GÖNÜL

2 HAFTA

1. GRUP

57

GİZEM ARMUTCU

2 HAFTA

1. GRUP

58

GÜLSEREN KOCABAŞ

2 HAFTA

5. GRUP

59

HAFİZE HİLAL ÜNSAL

2 HAFTA

1. GRUP

60

HALE ÖZEN

2 HAFTA

4. GRUP

61

HAMİD HAMİDETTİN İHTİYAR

2 HAFTA

5. GRUP

62

HASAN ENES DİRİK

2 HAFTA

5. GRUP

63

HAYRİYE İNCİ YADİGARBİGÜN

2 HAFTA

2. GRUP

64

HİCRAN AKSU

2 HAFTA

1. GRUP

65

HİLAL GÜMÜŞ

2 HAFTA

1. GRUP

66

İLKER AKAR

2 HAFTA

3. GRUP

67

İREM YAVUZ

2 HAFTA

6. GRUP

68

İSMAİL GÖK

2 HAFTA

3. GRUP

69

JALALADDİN ATAJANOV

2 HAFTA

3. GRUP

70

JAMES DAVİD VENCE

2 HAFTA

3. GRUP

71

KEREM AYSU

2 HAFTA

6. GRUP

72

KERİM AKDOĞAN

2 HAFTA

2. GRUP

73

KÜBRA ASLAN

2 HAFTA

3. GRUP

74

KÜBRA GURUR

2 HAFTA

6. GRUP

75

KÜBRA MERİÇ

2 HAFTA

1. GRUP

76

MAHPERİ COŞKUN

2 HAFTA

5. GRUP

77

MAKBULE KARAGÖZ

2 HAFTA

4. GRUP

78

MEHMET HAKAN ERİN

2 HAFTA

3. GRUP

79

MEHMET YASİN BOZKUŞ

2 HAFTA

4. GRUP

80

MEHTAP COŞGUN

2 HAFTA

1. GRUP

81

MEHTAP NUR ÖKSÜZ

2 HAFTA

3. GRUP

82

MERVE KIVANÇ

2 HAFTA

3. GRUP

83

MERVE NİLAY SAYGI

2 HAFTA

6. GRUP

84

MERVE NUR KUŞ

2 HAFTA

1. GRUP

85

MERYEM ECEM BAL

2 HAFTA

3. GRUP

86

MERYEM ESRA SUBAŞI

2 HAFTA

5. GRUP

87

MIRRIAM MANYANDO

2 HAFTA

3. GRUP

88

MUHAMMET MURAT GÜÇLÜ

2 HAFTA

2. GRUP

89

MUHAMMET SELMAN ALTINOK

2 HAFTA

4. GRUP

90

MÜNEVVER YÜKSEL

2 HAFTA

4. GRUP

91

NİHAL TAN

2 HAFTA

3. GRUP

92

NURCAN ELSIKMA

2 HAFTA

5. GRUP

93

NURETTİN İNAL

2 HAFTA

2. GRUP

94

OĞULCAN YILDIRIM

2 HAFTA

5. GRUP

95

ONUR ÇENGEL

2 HAFTA

2. GRUP

96

ÖMER FARUK BAZNA

2 HAFTA

6. GRUP

97

ÖMER FARUK ZENGİN

2 HAFTA

6. GRUP

98

ÖMER KÜTÜK

2 HAFTA

6. GRUP

99

PINAR TÜRK

2 HAFTA

3. GRUP

100

PINAR TÜYLÜ

2 HAFTA

4. GRUP

101

RABİA BÜŞRA ERAFŞAR

2 HAFTA

3. GRUP

102

RECEP ALİ DENİZ

2 HAFTA

4. GRUP

103

RÜMEYSE BOZBEK

2 HAFTA

6. GRUP

104

SAFİYE OĞLAKÇI

2 HAFTA

6. GRUP

105

SAHRA OCAKDAN

2 HAFTA

6. GRUP

106

SARP ALEMDAROĞLU

2 HAFTA

1. GRUP

107

SEDEF KILINÇARSLAN

2 HAFTA

4. GRUP

108

SENA GÜVER

2 HAFTA

4. GRUP

109

SEVGİ TOPRAK

2 HAFTA

2. GRUP

110

SILA BESTE HORAT

2 HAFTA

5. GRUP

111

SÜMEYRA BİŞKİN

2 HAFTA

1. GRUP

112

SÜMEYYE ÖZTÜRK

2 HAFTA

5. GRUP

113

ŞADİYE SUDE KARAHASAN

2 HAFTA

1. GRUP

114

ŞEDA YILMAZ

2 HAFTA

4. GRUP

115

ŞEVVAL ÇINAR

2 HAFTA

3. GRUP

116

ŞEYMA BABADAĞ

2 HAFTA

2. GRUP

117

ŞEYMA TAHAN

2 HAFTA

1. GRUP

118

ŞÜHEDA GEDİKLİ

2 HAFTA

2. GRUP

119

ŞÜKRAN YAREN PEYK

2 HAFTA

5. GRUP

120

TUGAY ALTINDAĞ

2 HAFTA

3. GRUP

121

TUĞÇE ÖNEL

2 HAFTA

6. GRUP

122

UMUT YAŞAR SEMERCİ

2 HAFTA

5. GRUP

123

ÜFTADE YAVUZ ÇELİK

2 HAFTA

3. GRUP

124

VİLDAN SUUDE DUYAR

2 HAFTA

2. GRUP

125

YAREN DİLARA ALPASLAN

2 HAFTA

6. GRUP

126

YEŞİM AYDIN

2 HAFTA

1. GRUP

127

YURDAGÜL ŞANLI

2 HAFTA

6. GRUP

128

ZEHRA GÖNÜL

2 HAFTA

3. GRUP

129

ZEYNEP ÇİÇEK

2 HAFTA

2. GRUP

130

ZEYNEP SİNCAR

2 HAFTA

5. GRUP